Każdego roku transportujemy na trasie Polska <–> Włochy ładunki o łącznej masie ponad 15 000 ton. Przyjmujemy nie tylko ładunki całopojazdowe, ale i drobnicę – nie odmówimy przewozu nawet kilku kartonów. Organizacja transportu ładunków drobnicowych na tej stałej trasie to sztandarowa działalność firmy RENDER Sp. z o.o. Transportujemy również materiały niebezpieczne ADR!

Nasza linia drobnicowa działa w regularnym rytmie – cały proces transportu zamyka się w jednym tygodniu. To ułatwia naszym Klientom zaplanowanie dostaw ze sporym wyprzedzeniem, gwarantując tym samym wygodę i pewność. Ładunki podejmowane są w Polsce codziennie, a ich dostawa we Włoszech przypada na wtorek lub środę w kolejnym tygodniu. W przypadku transportu z Włoch ładunki podejmujemy od środy do piątku i dostarczamy do Krakowa w poniedziałek. Do Klientów z reszty Polski ładunki trafiają w ciągu kolejnych dwóch dni.

Mamy możliwość przyjmowania zleceń z miejsc nawet bardzo oddalonych od głównych szlaków komunikacyjnych, a to za sprawą współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami posiadającym magazyny spedycyjne, a także z firmami kurierskimi zarówno po polskiej, jak i włoskiej stronie.

Każdego roku obsługujemy kilkuset zadowolonych klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od wielu lat, wystawiając tym samym świadectwo jakości naszych usług.